Yerinde Yıkama

Yerinde Halı / Koltuk Yıkama Hizmeti

Bağcılar halı yıkama olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Firmamız Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. İş yerlerinizde, ofislerinizde, evlerinizde, camii veya kurslarda duvardan duvara sabitlenmiş olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makineleri ile temizlik garantisi vermek şartı ile yerinde yıkıyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

En etkili yöntem ise sulu ve köpüklü yıkama sistemidir. Halı veya halıflexlerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 etkili yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz halı yıkama şampuanı, halı yıkama fabrikası, yerinde yıkama hizmetifırçalama makinesi ve emiş gücü mükemmel olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarıdır.

Firmamız Bağcılar halı yıkama olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimli profesyonel kadromuz ile teknolojinin en son sistem makine ve en kaliteli halı ve halıfleks yıkama şampuanları ile yerinde halı yıkama konusunda sektörde lider firma olma özelliği ile sizlere sunmuş olduğumuz yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkamanın temizlik garantisi ile ve en kaliteli leke sökücü ürünler kullanarak halılarınızın kısa sürede nasıl temizlendiğine gözleriniz ile şahit olun.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuklar kirlilik durumuna göre uzmanların yapmış olduğu araştırmaya göre yılda bir kere yıkama yapılması gerekmektedir. Koltukları yerinde silmek veya sildirmek var olan kir ve lekeleri daha çok koltuğun kumaşının içine  yedirerek daha çok bakteri ve mayt barındırmasına sebep olabilir.

Silme yöntemi doğru yöntem olmadığı gibi evlerimizde kullandığımız elektrikli süpürgelerde yetersiz kalacaklardır. Yılda en az bir defa Bağcılar halı yıkama firmamıza halılarınızı ve halıflekslerinizi duvardan duvara sabit ise kaldırılmayacak durumda ise halılarınızı yerinde yıkatın sağlığınızı garanti altına alın.