Halı Yıkama

Halı yıkama işi büyük bir tecrübe ve bilgi birikimi isteyen bir iştir. Günümüzde çok fazla model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özelliği vardır. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, hem bakarken hem de kullanırken sizi mutlu edecek halıdır.

Otomatik Makinede Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama halı yıkama aşaması

Halının dokumasında kullanılan iplik cinsi, kaliteyi belirleyen en önemli faktörlerdendir.
Halıyı yıkayan usta halının dokumasına, iplik cinsine ve hav yüksekliğine göre yıkama yapmak zorundadır. Aksi taktirde telafisi olmayan sıkıntılarla karşı karşıya kalırlar.

Halı Yıkamada Tecrübenin Önemi

Tecrübe, bilgi ve deneyim ; Halı yıkamada halı yıkama ustaları, hangi halıyı, hangi halı yıkama şampuanı ile yıkayacağını ve nasıl yıkayacağını çok iyi bilmelidir.
Halı yıkama da otomatik halı yıkama makinesi ; Bildiğiniz gibi evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinde bir sürü program bulunmaktadır. Otomatik halı yıkama makinelerinde ise farklı halılar için farklı programlar olmalıdır. Piyasada bir çok otomatik halı yıkama makineleri vardır. Bu otomatik halı yıkama makinelerinde ön yıkama varmıdır? alt yıkama varmıdır? ana yıkama, durulama, son durulama ve en önemlisi vakumlama sistemi varmıdır? bunların iyi araştırılması gerekir. Örneğin sadece dörtlü fırçadan ibaret halı yıkama makineleri vardır.

Bağcılar Halı Yıkama

Firmamız Bağcılar halkının güvenini, vermiş olduğu üstün hizmet kalitesi ve verdiği güvenle sağlamıştır. Bağcılar halı yıkama olarak halılarınızın ne tür aşamalardan geçtiğini, kullanılan halı şampuanlarının kalitesini, hangi ortamlarda kurutulduğunu sorgulamanızı önermektedir. Hatta firmaların halı yıkama videoları ve resimleri incelenerek ona göre karar vermelidir. Sitemizde kullanmış olduğumuz görsel ve videoların tamamı firmamıza aittir. Aşağıdaki videomuzda halılarınızın tam otomatik makinemizde nasıl yıkandığını inceleyebilir, site içerisindeki diğer görsel ve videolardan da diğer aşamaları rahatlıkla görebilirsiniz.